banknoty euro pożyczka kredyt

Sposoby na szybkie kredyty dla firm

Prowadząc firmę często zdarzają się każdemu przedsiębiorcy okazje nowych inwestycji. Zawarcia nowej współpracy, czy też zakupu po atrakcyjnej cenie niezbędnych dla firmy produktów lub usług. Z których niestety musimy często zrezygnować, z powodu braku wolnych środków pieniężnych. Zwykle takie sytuacje mają miejsce na kilka, czy też kilkanaście dni przed otrzymaniem dodatkowej gotówki.

Być może właśnie podpisany został ważny kontrakt, który przyniesie przedsiębiorstwu wysokie zyski. Jednak w danym momencie niestety nie mamy skąd wziąć pieniędzy. Jest wyjście z tej sytuacji, dość szybkie, ale niestety trochę ryzykowne. Jednak nie jedyne, gdyż oprócz pożyczki pozabankowej opiszę również limit odnawialny dla przedsiębiorców.

Szybki zastrzyk gotówki

pixabay.com

Czy jednak na pewno zawsze musimy godzić się z rzeczywistością i rezygnować z takich niespodziewanych okazji inwestycyjnych? W młodym przedsiębiorstwie, szczególnie na początku, dosyć ciężko jest coś zaoszczędzić i zostawić w kasie firmy. Zwykle cały czas brakuje pieniędzy na nowe inwestycje w rozwój działalności. Każdy przedsiębiorca, tak samo jak osoba prywatna, ma możliwość wzięcia szybkiej pożyczki gotówkowej dla firm. Większość takich ofert kredytowych jest oczywiście dostępna w firmach pozabankowych. Z tego powodu wielu z nas niechętnie z nich korzysta, gdyż nie chce narażać swojej firmy na podwyższone koszty, a czasem kłopoty finansowe. Wszyscy wiemy, że zaległości w spłacie szybkich pożyczek mogą prowadzić do powstania spirali zadłużenia, z której ciężko może być się wykaraskać.

Skomplikowane procedury w bankach

Oczywiście najlepiej byłoby wziąć jakiś bezpieczny i w miarę tani kredyt dla przedsiębiorstw w banku. Zwykle mamy tu na myśli tradycyjny kredyt gotówkowy lub też szybką pożyczkę. Dostępną u konsultanta albo jako limit debetowy, w prowadzonym dla firmy koncie bankowym. Niestety takie produkty są dosyć ograniczone dla przedsiębiorstw, szczególnie na początku ich działalności. Ponad to cała procedura trwa zwykle, co najmniej kilka dni, a nawet dłużej. Firmie przecież zależy na ofercie, która daje możliwość uzyskania szybkiej gotówki bez zbędnych formalności. Bez dodatkowych środków kontrakt albo nagła inwestycja w przedsiębiorstwie, często nie może zostać sfinalizowana.

Kredyt odnawialny dla przedsiębiorstw

Godnym polecenia jest kredyt odnawialny dla firm, zaciągany w banku. Dzięki jego „odnawialności” firma może korzystać z przyznanych błyskawicznie, jak na polskie standardy środków kilkakrotnie. Bowiem każdy wpływ na rachunek zmniejsza nasze zobowiązanie wobec pożyczkodawcy. Tym samym możemy ponownie się zadłużyć.

Obecnie atrakcyjną ofertę kredytu odnawialnego w koncie proponuje firmom nowoczesny bank. Zakładając konto elektronicznie (umowy np. dostarczy kurier), możemy równocześnie złożyć wniosek online, o taki limit kredytowy. Bez typowego składania dziesiątek dokumentów i zaświadczeń. Decyzja o wysokości przyznanego limitu podejmowana jest w ciągu kilkunastu minut. Pieniądze przelewane są z banku w ten sam dzień, prosto na nasze konto firmowe. Kredyt odnawialny przyznawany prawie automatycznie to najlepsza alternatywa dla drogiej, pozabankowej szybkiej pożyczki dla firm.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jeden komentarz do “Sposoby na szybkie kredyty dla firm”

  1. Skłaniam się ku wnioskowi, że debet w koncie firmowym, to najszybsza opcja pozyskania krótkoterminowego finansowania dla firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *