Bank Millennium - opinie

Bank Millennium moja opinia klienta

Postanowiłem otworzyć konto osobiste 360 stopni w Banku Millennium i przedstawić swoją opinie o tym rachunku. Millennium jest obecnie ogólnopolskim bankiem oferującym produkty finansowe dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Co ciekawe część klientów nadal mylnie zapisuje jego nazwę jako „Milenium” albo „Millennium”. Obecny jest w 128 polskich miastach i posiada ponad 640 placówek oraz sieć własnych bankomatów. Zapewnia dostęp do rachunku i usług finansowych przez Internet, w oddziałach i telefonicznie. W tym wpisie znajdziesz zestawienie opłat dla konta osobistego 360 stopni i poznasz sposoby na to jak ich uniknąć.

Opinie o koncie 360° w Banku Millennium

moja recenzja konta w banku millennium oddział
Źródło: Bank Millennium

Najpopularniejszy produkt w ofercie, zbierający najczęściej opinie klientów to konto osobiste 360°. Zdecydowałem się merytorycznie opisać ten rachunek poniżej, czyli wystawić moją recenzję, która będzie pozytywna.

Jeżeli jesteś klientem Banku Millennium, możesz zostawić swoją opinie w komentarzu pod artykułem. Znajdziesz tam także odpowiedzi na pytania zadawane przez potencjalnych klientów banku i możesz zadać własne.

>> Wniosek o Konto 360 stopni w Millennium <<

Opłaty dla konta 360 stopni

Nie ma konta idealnego, ale opisywany rachunek jest jednym z najtańszych w użytkowaniu na rynku. Sprawdź, poniżej jakie usługi dostajesz za darmo, po otwarciu rachunku 360°. Dodam że darmowe są Hasła SMS służące do potwierdzania zleceń (np. przelewów wykonywanych przez Internet).

 • 0zł za otwarcie konta przez Internet (przelewem z innego banku albo kurierem)
 • 0zł za dostęp do konta przez Internet, telefon i oddziały
 • 0zł za prowadzenie konta
 • 0zł za przelewy krajowe w PLN zlecane przez Internet
 • 5 zł za przelew ekspresowy
 • 0zł za przelew wewnętrzny na inny rachunek w Millennium
 • 0zł za wpłatę gotówki na konto w oddziale
 • 0zł za wypłatę gotówki w placówce Banku Millennium
 • 0zł za zlecenie stałe
 • 0zł za polecenie zapłaty
 • 0zł za wyciąg miesięczny elektroniczny

Karta do konta osobistego

Millennium-karta-Visa-Konto-200px
Fot: Bank Millennium

Po założeniu konta bezpłatnie otrzymasz kartę debetową przypisaną do rachunku. Plastik ten umożliwia płatności w punktach usługowych i handlowych, wypłaty z bankomatów, płatności w Internecie.

 • 0zł za wydanie i przesłanie karty debetowej
 • 0zł za użytkowanie karty miesięcznie
 • 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0zł za wypłaty z bankomatów zagranicą
 • 0zł za wpłatę gotówki na konto w wpłatomacie Millennium
 • 0zł za sprawdzenie salda w bankomacie Millennium

Jak uniknąć opłat?

Opłat za konto 360 stopni i przypisaną do niego kartę możesz uniknąć, jeżeli spełnisz dwa warunki.

1. Dokonasz min. 1 transakcji kartą w miesiącu.
2. Zapewnisz wpływ min. 1000zl na konto miesięcznie. Może być to także kilka przelewów dających razem min 1000zl. Nie musi być to wynagrodzenie, możesz przelewać także kwotę z Twojego rachunku w innym banku.

Warunki są bardzo proste i łatwe do spełnienia, zwłaszcza, jeżeli otrzymujesz na konto wynagrodzenie albo emeryturę. Możesz także przelewać środki z Twojego konta w innym banku.

Jeżeli nie spełnisz obydwu powyższych warunków, bank pobierze 8zł opłaty miesięcznej za prowadzenie konta oraz 7zł za obsługę karty (opłata nie jest pobierana przez pierwsze 2 miesiące od otwarcia rachunku); oraz naliczy 1zł prowizji za wypłatę z bankomatów BZ WBK i Planet Cash (obecnie Cash4You) i 5zł za wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju. Wypłaty z bankomatów Millennium są darmowe bezwarunkowo.

Mamy XXI wiek, więc przelewy wykonuj samodzielnie przez Internet za 0zł. Przelewy zlecane w oddziałach traktuj jako opcję awaryjną gdyż kosztują odpowiednio 5zł za przelew wewnętrzny i 7,99zł za przelew krajowy zewnętrzny (do innego banku).

Zakładanie konta w Banku Millennium

kontakt z banku
Fot: flickr.com

Rachunek w Milenium założysz już za chwile w bardzo prosty sposób, co potwierdzają opinie klientów banku. Proces zajmie Ci kilka minut. Przygotuj dowód osobisty, adres e-mail i numer telefonu.

Dodatkowe ubezpieczenie Pakiet Bardzo Pomocny – możesz odznaczyć tę opcję. ponieważ przez pierwszy rok od otwarcia konta ubezpieczenie jest bezpłatne, następnie składka wyniesie 4,99zł miesięcznie.

Otrzymasz do podpisu umowy dostarczone przez kuriera, więc przygotuj dokument potwierdzający tożsamość, podany we wniosku, np. dowód osobisty albo paszport.

Po otwarciu konta bank powiadomi Cię SMSem oraz wiadomością e-mail. Otrzymasz bezpłatnie kartę debetową, na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy w banku

Bank Millennium chroniony jest przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG). Wszystkie banki w Polsce wpłacają środki do funduszu, aby Twoje pieniądze były bezpieczne. W przypadku mało prawdopodobnego bankructwa Millennium Twoje środki odzyskasz w całości z BFG do równowartości 100 tys. euro (ok. 400 tys. zł).

>> Wniosek o Konto 360 stopni w Millennium <<

5.00 avg. rating (95% score) - 1 vote
Subscribe
Powiadom o
guest
28 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Elzbieta

Witam
Jestem zadowolona
Miła obsługa i rzetelne załatwienie sprawy
Polecam bank Milenium Gliwice sikornik
Pozdrowienia dla p. Moniki

Adam

Dzień dobry jestem zadowolony z poradnictwa (Leżajsk oddział banku millenium) Mam pytanie ponieważ pisza o stratach banku millenium ludzie mówią o upadłości banku co jakby bank upadł a ja mam tam kredyt?

Zanet

Jestem posiadaczem konta Millenium ogólnie jestem zadowola,ale uważam ,że zajęcia komorniczy powinny być widoczne na pulpicie odrazu po zalogowaniu bo niestety ciężko jest znaleźć taką informację w bankowości internetowej. Pozdrawiam.

Kacper

Bardzo polecam millennium bank

Daniel

Witam, przelewy są autoryzowane przez SMS czy kartą (zdrapką)?

Darek

Witam. Mam pytanie, ile w koncie 360 kosztuje przelew ekspresowy oraz czy jest możliwe wykupienie abonamentu miesięcznego na takie przelewy? Jeśli tak to w jakiej cenie?

KRZYSZTOF

Czy zakładając konto razem z żoną otrzymamy 2-wie karty i czy oboje będziemy mieli dostęp do konta przez internet i telefony?

Przemyslaw

Chcę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z jakości usług jakie bank oferuje.Osobiście Polecam Bank Millenium.

Anna

Czy bank umożliwia wzięcie „mego kredytu” patrząc na wpływy na koncie ( nie są to dochody stale), ale np. miesiąc temu miałam wpływ ok 5 tyś?

Dariusz

Czy można wypłacać blikiem? Jeżeli tak to czy jest to darmowe, są prowizje?

Adam

Obecnie jestem klientem Banku Millenium.Chcę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z jakości usług i udogodnień jakie bank oferuje i ciągle się rozwijając.Osobiście Polecam Bank Millenium.Wcześniej byłem do repolonizacji w pekao i to jak by być w latach 80tych i tak ten bank trzyma poziom.

Dorota

W pełni się zgadzam. Baaaardzo dobry bank , sama mam to konto.

Lukas

W PKO jest coś takiego jak rok linia czy w Millennium też jest taka opcja?
Czytałem że bank Millenium ma dobre opinie o koncie.

Włodek

Czy Millennium umozliwia zalozenie profilu zaufanego (eGo) za pomoca internetowego konta bankowego (wg obywatel.gov.pl/zaloz-profil-zaufany)? Jeśli jeszcze nie, to od kiedy?

nossty

W jakich godzinach są księgowane przelewy standardowe dla konta osobistego w millenium?

Klient z Wawy

Mam konto w millennium od 4 lat i mogę powiedzieć że obyło się bez większych wpadek. Warunki są jasne więc wystawiam pozytywną opinię o tym rachunku 🙂

Kinga

Cześć. Na czym polega ta usługa powiadomień sms w banku millennium?

adrian

Czy bank millennium jest bezpieczny?
Czy za umowę przywiezioną przez kuriera nic nie zapłacę?