O blogu

logo opinierum
opinierum.pl

Mój blog Opinierum powstał aby dostarczać rzetelnych i aktualnych opinii o produktach finansowych, porad z zakresu oszczędzania i inwestowania. Moją misją jest stworzenie bazy profesjonalnych ocen, wybranych usług dostarczanych przez instytucje finansowe oraz doradzanie w kwestii oszczędzania. Chce pomagać czytelnikom mającym trudności finansowe w budowie budżetu domowego.
Dla ułatwienia dostępu do opisywanych produktów, daje użytkownikom możliwość skorzystania z oferty. Jeżeli jako czytelnik zdecydujesz się skorzystać z wybranego produktu masz możliwość przejścia do niego poprzez odnośniki prowadzące na strony banków i podstron z ofertami.

Jak dodawać opinie ?

Aby dodać opinie i uwagi wystarczy że napiszesz komentarz pod wybranym artykułem na Opinierum.pl. W polu formularza podajesz swoje imię albo nick; adres mailowy oraz opinie o wybranym produkcie finansowym.
W celu uniknięcia zalewu Spam-u zdecydowałem się wprowadzić dodatkowe pole formularza. Zadanie matematyczne opierające się na Captcha, skutecznie odsiewa większość automatycznie generowane go SPAM-u przez roboty sieciowe.

Moderacja

Pamiętaj że opinie w komentarzach są moderowane. O ich zatwierdzeniu decyduje autor witryny czyli Ja 😉 . Aby Twój komentarz został zatwierdzony, nie może zawierać słów obraźliwych, nawołujących do przemocy lub innych form nie zgodnych z zasadami „netetykiety”, normami społecznymi i polskim prawem. Starami się także odsiewać wypowiedzi nie wnoszące nic do tematu, będące ewidentną próbą uprawiania czarnego PR przez konkurencję, hejtowania i innych nie akceptowanych praktyk.

Pomagam w wyborze

Dziękuje za Twój czas i zaangażowanie w rozwój strony. Pamiętaj aby przez skorzystaniem z oferty danej instytucji finansowej, nie tylko przeczytać opinie, ale także zapoznać się z udostępnioną tabelą opłat i prowizji oraz szczegółami widocznymi pod odpowiednim odnośnikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Blog o oszczędzaniu, inwestowaniu i ofercie banków.