bankowe apliakcje na smartfon

Aktualizacje aplikacji Eurobanku

Banki dość mocno rozwijają bankowość mobilną. Także Eurobank nie spoczął na laurach i wypuścić nową wersję swojej aplikacji mobilnej. Przydatną opcją jest teraz możliwość zeskanowania kodu QR telefonem co powinno uprościć płatności za rachunki. Pod aplikację podłączono również zarządzanie kartami debetowymi i kredytowymi klienta. W tym min. zmianę limitów transakcji. W panelu bankowości elektronicznej pojawiła się szczegółowa informacja dla klientów, jakie funkcjonalności im udostępniono.

Przelewy ekspresowe i po zeskanowaniu kodu QR

koszt przelewu natychmiastowego w banku
sxc.com

W nowej wersji aplikacji eurobank mobile bank udostępnił możliwość wykonania przelewu ekspresowego, który na koncie odbiorcy może znaleźć się nawet w 10 minut. Z kolei możliwość wykonania przelewu po zeskanowaniu kodu QR znacznie przyśpieszy dokonywanie płatności, np. za gaz lub inne media. W tym celu wystarczy, że nakierujesz obiektyw aparatu telefonu komórkowego na kod QR umieszczony na fakturze i go zeskanujesz – wówczas dane przelewu podstawią się automatycznie. Dzięki takim rozwiązaniom Eurobank, tak jak np. Milenium opinie o bankowości internetowej ma dobre.

Kompleksowe zarządzanie kartą

Zarządzanie kartami płatniczymi – zarówno debetowymi, jak i kredytowymi – stało się bardziej wygodne. Eurobank wprowadził możliwość aktywacji karty oraz zmiany limitów transakcyjnych za pomocą aplikacji eurobank mobile.
Dodatkowo przypomina klientom o dotychczasowych opcjach dostępnych dla kart debetowych i kredytowych. We wsponianej aplikacji eurobank mobile – m. in. podgląd kart, możliwość zastrzeżenia karty oraz spłaty zadłużenia na karcie kredytowej.
Jeżeli jesteś zainteresowany otwarciem rachunku oszczędnościowego w eurobanku, teraz będziesz miał taką możliwość również za pomocą aplikacji eurobank mobile. Oczywiście rachunek oszczędnościowy w Eurobanku możesz otworzyć także podczas wizyty w placówce, bądź za pomocą bankowości telefonicznej lub bankowości internetowej.

Możliwość kontaktu z Bankiem za pomocą usługi Skype

bankowe apliakcje na smartfon
pixabay.com

Wraz z nową wersją aplikacji eurobank mobile udostępnił możliwość szybkiego kontaktu z bankiem za pomocą usługi Skype. Wystarczy, że na swoim smartfonie, oprócz aplikacji eurobank mobile, zainstalujesz aplikację Skype. Wówczas – wybierając odpowiednią opcję z zakładki kontakt – zostanie automatycznie wywołane połączenie z infolinią. Dzięki tej funkcji możesz kontaktować się z konsultantami eurobanku, ograniczając jednocześnie koszty połączenia.

Pozostałe rozwiązania

Oprócz wymienionych powyżej funkcjonalności, Eurobank wprowadził również wiele innych zmian. Są to między innymi:

  • ułatwienie procesu aktywacji aplikacji eurobank mobile,
  • możliwość dodania odbiorcy do listy odbiorców podczas wykonywania przelewu,
  • powiększenie widoku historii transakcji, listy przelewów, bieżących operacji dokonanych kartą kredytową,
  • zmiana wielkości widgetu (aplikacja dla systemu Android).

Jeżeli nie korzystasz jeszcze z aplikacji eurobank mobile, masz możliwość jej pobrania. Wszelkie informacje na ten temat znajdziesz na stronie banku.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jeden komentarz do “Aktualizacje aplikacji Eurobanku”

  1. Może jestem zbyt przezorny, jednak nadal wolę bankowość w przeglądarce. Aplikacje łatwiej jest shackować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *