moja recenzja konta w banku millennium oddział

Nowości w Banku Millennium

Millennium wydało kartę kredytową kierowaną do płci pięknej o oryginalnej nazwie Impresja. Okazała się hitem. Dlaczego? Podstawowym atutem Impresji jest zapewne 5 procentowy moneyback na zakupy. Dotyczy to jednak zakupów u wybranych partnerów. Nie stanęło to jednak na przeszkodzie by karta od Millennium podbiła serca pań. Mechanizm działania moneyback zdobył także uznanie panów. Bank nie podał dokładnych danych ile zostało wydanych kart Millennium Impresja. Jednakże wiadomym jest, że jest to jedna z najczęściej wydawanych plastików ze wszystkich kart Millennium.

karta-alfa-millennium

Karta Alfa dla mężczyzn

Panom przeszkadzała jednak w Impresji jedna rzecz a mianowicie wygląd. Osobiście nie znam mężczyzny, który z dumą nosiłby w portfelu różową kartę kredytowa na dodatek z motywem kwiatowym. Dlatego zbadano opinie rynku i wychodząc naprzeciw męskim potrzebom Millennium podjęło decyzję o wydaniu karty kredytowej Alfa. Karta ta jest w pełni dedykowana panom.

Niezaprzeczalnym atutem karty Alfa jest dostosowanie partnerów handlowych pod mężczyzn. Znajdują się tam między innymi:

  • Leroy Merlin – ceniony przez majsterkowiczów market budowlany,
  • InterCars – lecz z wymogiem zakupów online
  • sieć handlowa Empik
  • sieć kin CinemaCity
  • sklep sportowy GO Sport
  • internetowe biuro podróży Travelplanet.pl
  • sieć jubilerska Apart
  • perfumerię Sephora
Źródło: Bank Millennium
Źródło: Bank Millennium

Niestety rzuca się w oczy brak jakiegokolwiek sklepu z elektroniką (wśród przedstawionych powyżej). To na pewno zawiedzie niektórych panów. Millennium zapewnia jednak, że rozmowy z partnerami wciąż trwają i lista nie jest zamknięta. To dobra wiadomość gdyż karta Impresja partnerów posiadała ponad dwudziestu. Plusem dla Millennium jest złamanie rynkowych trendów i wprowadzenie moneyback. Klienci w sumie mogą zyskać aż 760 zł lecz uwzględnić w tym trzeba 19 procentowy podatek. Karta kredytowa łączy się z odsetkami za transakcje bezgotówkowe jak i wypłaty z bankomatów.

Atutem Millennium Alfa jest minimalizacja odsetek za przelewy, wypłaty i zlecenia stałe traktowane jako transakcje gotówkowa. Bank Millennium oferuje też okres bez odsetek, jeżeli klient nie przekroczy okresu 51 dni rozliczeniowych. Tutaj jednak wychodzi drobna wada, w większości banków minimalny okres bez odsetek to 56 dni. Tutaj dostajemy aż 5 dni mniej. Jest to niewątpliwie konsekwencja obniżki prowizji intercharge. Jednak minimalizacja odsetek jest zadowalająca dla klienta. To trzeba zaliczyć Millennium na plus. Dodatkowo panowie decydujący się na kartę kredytową Alfa otrzymają możliwość skorzystania z pakietu assistance Alfa. W jego skład wchodzi holowanie i naprawa auta ale tylko na miejscu zdarzenia, naprawa RTV i AGD, komputera i pomocy specjalistycznej w razie wypadku losowego w mieszkaniu ubezpieczonego. Usługa kosztuje 4,99 miesięcznie.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *