Bank Millennium moja opinia klienta

 

Postanowiłem otworzyć konto osobiste 360 stopni w Banku Millennium i przedstawić swoją opinie o tym rachunku. Millennium jest obecnie ogólnopolskim bankiem oferującym produkty finansowe dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Co ciekawe część klientów nadal mylnie zapisuje jego nazwę jako „Milenium” albo „Millennium”. Obecny jest w 128 polskich miastach i posiada ponad 640 placówek oraz sieć własnych bankomatów. Zapewnia dostęp do rachunku i usług finansowych przez Internet, w oddziałach i telefonicznie. W tym wpisie znajdziesz zestawienie opłat dla konta osobistego 360 stopni i poznasz sposoby na to jak ich uniknąć.

Opinie o koncie 360° w Banku Millennium

moja recenzja konta w banku millennium oddział
Źródło: Bank Millennium

Najpopularniejszy produkt w ofercie, zbierający najczęściej opinie klientów to konto osobiste 360°. Zdecydowałem się merytorycznie opisać ten rachunek poniżej, czyli wystawić moją recenzję, która będzie pozytywna.

Jeżeli jesteś klientem Banku Millennium, możesz zostawić swoją opinie w komentarzu pod artykułem. Znajdziesz tam także odpowiedzi na pytania zadawane przez potencjalnych klientów banku i możesz zadać własne.

>> Wniosek o Konto 360 stopni w Millennium <<

Opłaty dla konta 360 stopni

Nie ma konta idealnego, ale opisywany rachunek jest jednym z najtańszych w użytkowaniu na rynku. Sprawdź, poniżej jakie usługi dostajesz za darmo po otwarciu rachunku 360°. Dodam że darmowe są Hasła SMS służące do potwierdzania zleceń (np. przelewów wykonywanych przez Internet).

 • 0zł za otwarcie konta przez Internet (przelewem z innego banku albo kurierem)
 • 0zł za dostęp do konta przez Internet, telefon i oddziały
 • 0zł za prowadzenie konta
 • 0zł za przelewy krajowe w PLN zlecane przez Internet
 • 0zł za przelew wewnętrzny na inny rachunek w Millennium
 • 0zł za wpłatę gotówki na konto w oddziale
 • 0zł za wypłatę gotówki w placówce Banku Millennium
 • 0zł za zlecenie stałe
 • 0zł za polecenie zapłaty
 • 0zł za wyciąg miesięczny elektroniczny

Karta do konta osobistego

Millennium-karta-Visa-Konto-200px
Fot: Bank Millennium

Po założeniu konta bezpłatnie otrzymasz kartę debetową przypisaną do rachunku. Plastik ten umożliwia płatności w punktach usługowych i handlowych, wypłaty z bankomatów, płatności w Internecie.

 • 0zł za wydanie i przesłanie karty debetowej
 • 0zł za użytkowanie karty miesięcznie
 • 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0zł za wypłaty z bankomatów zagranicą
 • 0zł za wpłatę gotówki na konto w wpłatomacie Millennium
 • 0zł za sprawdzenie salda w bankomacie Millennium

Jak uniknąć opłat?

Opłat za konto 360 stopni i przypisaną do niego kartę możesz uniknąć, jeżeli spełnisz dwa warunki.

1. Dokonasz min. 1 transakcji kartą w miesiącu.
2. Zapewnisz wpływ min. 1000zl na konto miesięcznie. Może być to także kilka przelewów dających razem min 1000zl. Nie musi być to wynagrodzenie, możesz przelewać także kwotę z Twojego rachunku w innym banku.

Warunki są bardzo proste i łatwe do spełnienia, zwłaszcza, jeżeli otrzymujesz na konto wynagrodzenie albo emeryturę. Możesz także przelewać środki z Twojego konta w innym banku.

Jeżeli nie spełnisz obydwu powyższych warunków, bank pobierze 8zł opłaty miesięcznej za prowadzenie konta oraz 7zł za obsługę karty (opłata nie jest pobierana przez pierwsze 2 miesiące od otwarcia rachunku); oraz naliczy 1zł prowizji za wypłatę z bankomatów BZ WBK i Planet Cash (obecnie Cash4You) i 5zł za wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju. Wypłaty z bankomatów Millennium są darmowe bezwarunkowo.

Mamy XXI wiek, więc przelewy wykonuj samodzielnie przez Internet za 0zł. Przelewy zlecane w oddziałach traktuj jako opcję awaryjną gdyż kosztują odpowiednio 5zł za przelew wewnętrzny i 7,99zł za przelew krajowy zewnętrzny (do innego banku).

Zakładanie konta w Banku Millennium

kontakt z banku
Fot: flickr.com

Rachunek w Milenium założysz już za chwile w bardzo prosty sposób, co potwierdzają opinie klientów banku. Proces zajmie Ci kilka minut. Przygotuj dowód osobisty, adres e-mail i numer telefonu.

Dodatkowe ubezpieczenie Pakiet Bardzo Pomocny – możesz odznaczyć tę opcję. ponieważ przez pierwszy rok od otwarcia konta ubezpieczenie jest bezpłatne, następnie składka wyniesie 4,99zł miesięcznie.

Wybierz jedną z form podpisania umowy (obydwie są bezpłatne):

 • Dostarczenie umów do podpisu przez kuriera. Otrzymasz do podpisu umowy, więc przygotuj dokument potwierdzający tożsamość, podany we wniosku, np. dowód osobisty albo paszport.
 • Potwierdzenie umowy przelewem z Twojego konta w innym banku. Pod warunkiem że konto z którego wykonujesz przelew było założone fizycznie w oddziale. Przelewasz drobną kwotę z Twojego rachunku w innym banku. Jeżeli dane osobowe nadawcy przelewu (Twoje) będą identyczne z podanymi we wniosku o konto Bank Millennium będzie mógł otworzyć rachunek.

Po otwarciu konta bank powiadomi Cię SMSem oraz wiadomością e-mail. Otrzymasz bezpłatnie kartę debetową na podany przez Ciebie adres korespondencyjny.

Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy w banku

Bank Millennium chroniony jest przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG). Wszystkie banki w Polsce wpłacają środki do funduszu, aby Twoje pieniądze były bezpieczne. W przypadku mało prawdopodobnego bankructwa Millennium Twoje środki odzyskasz w całości z BFG do równowartości 100 tys. euro (ok. 400 tys. zł).

>> Wniosek o Konto 360 stopni w Millennium <<

Bank Millennium moja opinia klienta
 • 4.84 / 5 5
45 votes, 4.84 avg. rating (96% score)

Zadaj pytanie albo dodaj opinie

7 komentarzy do "Bank Millennium moja opinia klienta"

avatar
nossty
Gość

W jakich godzinach są księgowane przelewy standardowe dla konta osobistego w millenium?

Klient z Wawy
Gość

Mam konto w millennium od 4 lat i mogę powiedzieć że obyło się bez większych wpadek. Warunki są jasne więc wystawiam pozytywną opinię o tym rachunku 🙂

Kinga
Gość

Cześć. Na czym polega ta usługa powiadomień sms w banku millennium?

adrian
Gość

Czy bank millennium jest bezpieczny?
Czy za umowę przywiezioną przez kuriera nic nie zapłacę?