Opinie o koncie w T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe opinie klientów

Tutaj możesz dodać własną opinie o banku T-Mobile Usługi Bankowe albo przeczytać opinie klientów. Opisywany bank (znany pod skrótem TMUB), powstał po przekształceniu dawnego Alior Sync. Obecnie należy do operatora telekomunikacyjnego T-Mobile oraz Alior Banku. Najczęściej wybierany produkt banku to oczywiście konto osobiste z szeregiem darmowych usług. Bezpłatnym prowadzeniem, siecią bankomatów i kartą debetową.

Produkty i otwarcie rachunku

T-Mobile Usługi Bankowe opinie klientów
Źródło: T-Mobile Usługi Bankowe

W ofercie banku znajdziesz nie tylko podstawowe produkty finansowe ale także oszczędnościowe, min. konto, kartę, lokaty i pożyczki gotówkowe.
Najczęściej wymieniane zalety banku to praktycznie zerowe koszty prowadzenia konta, darmowa karta płatnicza oraz sieć bezpłatnych bankomatów i wpłatomatów. TMUB umożliwia klientom założenia konta przez Internet, zarówno przez kuriera, jak i całkowicie online za pomocą przelewu z innego rachunku bankowego (należącego do tej samej osoby). Obydwie metody są darmowe, zaś karta dostarczana jest bezpłatnie pocztą.
W przypadku wyboru kuriera pamiętaj o przygotowaniu 2 dokumentów do potwierdzenia tożsamości.

Opinie o T-Mobile Usługi Bankowe

Jeżeli korzystałeś z usług TMUB podziel się z innymi własną oceną banku albo opinią o koncie w T-Mobile Usługi Bankowe. Jeżeli nie wiesz czy skorzystać z oferty – przeczytaj opinie innych klientów, które pomogą Ci podjąć decyzję. Zwróć uwagę na koszty i funkcjonalności, które masz za darmo oraz sposoby na uniknięcie opłat.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

3 komentarze do “T-Mobile Usługi Bankowe opinie klientów”

    1. Bank ma do 14 dni na dostarczenie karty, ale zwykle trwa to do 7 dni roboczych.
      Tak karta przysyłana jest bezpłatnie pocztą, wystarczy ją aktywować zgodnie z załączoną instrukcją.

  1. Korzystam z konta w TUMB jeszcze od czasów Alior Synca. Po zmianie loga i kolorystyki nie podoba mi się ten wizerunek. Ale zostałam ze względu na darmową kartę, konto i bankomaty. Dopóki nie wprowadzą opłat nie zamierzam zmieniać banku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *