Kalkulator kredytowy gotówkowy – Porównanie

Kalkulator kredytowy gotówkowy - Porównanie ofert
pixabay.com

 

Porównujemy oferty kredytowe kilkunastu instytucji finansowych. Kalkulator kredytu gotówkowego dostępny online umożliwia dopasowanie pożyczki do Twoich potrzeb. Na tej stronie możesz dokładnie porównać najlepsze oferty i przejść po odnośniku do witryny wybranego banku.

Złożenie wniosku jest bezpłatne, tak jak kontakt ze strony doradcy bankowego po wypełnieniu formularza. Pożyczki gotówkowe to obecnie najszybciej rozwijająca się usługa finansowa. Mają je w ofercie praktycznie wszystkie banki i firmy pożyczkowe. Stąd konieczność stosowania kalkulatora jako porównywarki ofert.

Jak korzystać z kalkulatora online?

Porównanie kredytów gotówkowych w kalkulatorze ma miejsce po wprowadzeniu przez Ciebie danych.

  • Wybierz poniżej kwotę pożyczki, czas spłaty oraz pozostałe pola w kalkulatorze. W ten sposób uzyskasz orientacyjne zestawienie ofert dopasowane do Twoich potrzeb.
  • Przechodzisz po odnośniku do strony wybranego banku i wypełniasz formularz z danymi do kontaktu.
  • Pracownik instytucji finansowej bezpłatnie skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegóły wybranego kredytu bankowego.Możesz poprzez porównywarkę kredytów online złożyć zapytania w wielu bankach wypełniając kilka wniosków, aby wybrać najlepszą ofertę z pośród tych które zaproponują Ci pracownicy różnych banków.

Wszystkie banki przedstawione w porównywarce podlegają nadzorcy, czyli Komisji Nadzoru Finansowego. Są także objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Wysyłając wniosek o kredyt gotówkowy z tej porównywarki masz pewność co do solidności pożyczkodawcy.

Aktualizacje porównywarki kredytów gotówkowych

obliczanie kosztów kredytu
freeimageses.com

Przedstawione przez nas narzędzie jest na bieżąco aktualizowane. Banki starają się konkurować o najlepsze, pierwsze miejsca w kalkulatorze. Więc masz możliwość sprawdzenia aktualnych ofert (także konkurencji), przed wyborem konkretnej pożyczki gotówkowej. Oszczędzasz czas poświęcony na przeglądanie ofert na dziesiątkach stron internetowych albo odwiedzania oddziałów kolejnych banków. Bez stania w kolejkach w placówkach i strat pieniędzy na dojazdy.

Pamiętaj o rozsądnym pożyczaniu pieniędzy

Zaciągnie pożyczki albo kredytu gotówkowego to poważna decyzja. Warto kierować się w niej chłodną kalkulacją i nie pożyczać na wyrost. Ustal, jaka suma jest Ci potrzebna i w jaki sposób spożytkujesz uzyskane pieniądze.

Kredyt gotówkowy nie powinien być traktowany jako stałe wsparcie domowego budżetu. Pamiętaj, że prawie zawsze masz możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania finansowego. Również pożyczkę zaciągniętą poprzez kalkulator kredytowy online możesz oddać przed terminem.

5.00 avg. rating (95% score) - 1 vote

6 komentarzy do “Kalkulator kredytowy gotówkowy – Porównanie”

  1. Zastanawia mnie czy muszę mieć jakieś produkty w danym banku aby skorzystać z pożyczki gotówkowej dostępnej w kalkulatorze?

    1. W większości banków nie jest to konieczne. Wystarczy skorzystać z dostępnej porównywarki gotówkowych kredytów bankowych.

    1. Nie ma opłat, po prostu składane jest zapytanie do banku o konkretną ofertę kredytową poprzez wypełnienie wniosku. Darmowy kontakt nastąpi ze strony banku 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *